Product added to the basket
MIW Design - The official store of MIW Design
PL | EN
Facebook
Facebook

MIW Design

"MIW Design" ma przyjemność przedstawić Państwu unikatową kolekcję figurek, pucharów, statuetek oraz małych form artystycznych, które powstają w naszej firmie.

Projektowane przez nas formy mogą być nagrodą sportową lub upominkiem na każdą okazję. Materiałem, z którego wykonujemy nasze przedmioty jest głównie metal, kamień oraz drewno.
 
Posiadamy własną pracownię projektową, w której powstają niezwykłe koncepcje artystyczne oraz zaplecze produkcyjne wyposażone między innymi w tradycyjną kuźnię, gdzie ręcznie wykonywane są formy z metalu.  
 
W naszych projektach stale poszukujemy nowych rozwiązań. Na życzenie klienta wykonujemy indywidualne projekty, unikatowe rzeźby i statuetki. Tworzymy krótkie serie gadżetów / przedmiotów, dzięki którym będą mogli Państwo wyróżnić swoją firmę lub imprezę obdarowując osoby wyjątkowymi pamiątkami. Ze względu na ręczne wykonanie, każdy produkt MIW Design jest jedyny i niepowtarzalny.

MIW istnieje na rynku od 1978 roku. Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem wyjątkowych i niepowtarzalnych form użytkowych, które gwarantują ich właścicielom komfort użytkowania oraz zapewniają poczucie piękna ładu i harmonii. Mogą one jednocześnie być ozdobą wnętrz biur, hoteli, domów i ogrodów jak również stanowić znakomite uzupełnienie przestrzeni publicznych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, którą sukcesywnie poszerzamy o nowe produkty.


Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z MIW Design.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.


Zapraszamy do współpracy